:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  10°C bezchmurnie

24-letni kierowca potrącił starszą kobietę

Wypadki, letni kierowca potrącił starszą kobietę - zdjęcie, fotografia

Rypińscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Rypinie przy ul. Warszawskiej. Kierowca skody potrącił pieszą, która przechodziła przez jezdnię.

W środę (31.01) przed godzina 18.00 dyżurny rypińskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w przy ul. Warszawskiej.

Policjanci wstępnie ustalili, że 24-letni mieszkaniec powiatu brodnickiego kierujący pojazdem marki Skoda Octavia na prostym odcinku drogi, na prawym pasie ruchu potrącił 68-letnią mieszkankę Rypina. Kobieta przechodziła z lewej na prawą stronę jedni w miejscu do tego niewyznaczonym.

W wyniku tego zdarzenia piesza została przewieziona do szpitala, natomiast kierowca nie odniósł obrażeń. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni okoliczności oraz przyczyny tego wypadku drogowego.

(ak), fot. ilustracyjne

24-letni kierowca potrącił starszą kobietę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się