:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  10°C bezchmurnie

Biwak w szkole

Oświata, Biwak szkole - zdjęcie, fotografia

W ramach projektu „Rok bajkowych postaci” 2 lutego uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 3 wraz z wychowawcami nocowali w szkole. Nie był to zwykły biwak, ale „Nocne czytanie bajek” z wieloma atrakcjami.

Dzieci zaopatrzone w kanapki, termosy i śpiwory stawiły się na dużej sali gimnastycznej w piątek o godzinie 18. Pomysłodawczynie projektu, Danuta Wiśniewska i Elżbieta Sosińska do udziału w zabawie zaprosiły dyrektora Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej, Andrzeja Szalkowskiego oraz Jarosława Majewskiego, pracownika Rypińskiego Domu Kultury alias Klauna Bąbla.

Dyrektor muzeum przybył w stroju husarskim, by zabrać dzieci w świat króla Midasa, klaun Bąbel przedstawił historie o zaklętym w żabę księciu. Bąbel zadbał również o wieczorną gimnastykę. Dzieci z wielkim entuzjazmem uczestniczyły w grach i zabawach zaproponowanych przez animatora.
Rodzice odebrali zadowolone pociechy w sobotę, dzieci już czekają na kolejny biwak w szkole.
 

Tekst i fot. (mr)

Biwak w szkole komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się