:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  10°C słabe opady deszczu

Cenne rady na wakacje

Dzielnicowi rypińskiej jednostki spotkali się z dziećmi z gminy Rogowo. Tematem spotkań było bezpieczeństwo najmłodszych podczas zbliżających się wakacji. Tej bardzo ważnej prelekcji wysłuchali uczniowie Szkół Podstawowych w Pręczkach i Nadrożu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Rypinie spotykają się z najmłodszymi, aby przypomnieć im o ważnych dla ich bezpieczeństwa zasadach podczas zbliżających się wakacji.

– W poniedziałek 4 czerwca policjanci odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej w Pręczkach, a w sobotę 2 czerwca w Nadrożu. Podczas tych spotkań przypomniane zostały przepisy ruchu drogowego, ale nie tylko. Funkcjonariusze przestrzegali jak należy zachowywać się nad wodą, w domu i na placu zabaw, a także podczas prac polowych. Mundurowi uświadomili również uczniom jak ważnym jest, aby być widocznym, gdy zapada zmrok, zwłaszcza poruszając się po drodze – mówi asp. Dorota Rupińska z KPP Rypin.
Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, miały mnóstwo pytań i wiele spostrzeżeń. Na zakończenie mogły wejść do radiowozu i zobaczyć jakie jest jego wyposażenie.
 

(ak), fot. KPP Rypin

Cenne rady na wakacje komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się