:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



Interwencje, dzieci - zdjęcie, fotografia
02/11/2018 12:47

Dramat pani Julity, której sąd odebrał troje dzieci, wciąż trwa. – Powoli tracę nadzieję, że odzyskam swoje skarby – mówi zrozpaczona matka

Historię kobiety opisywaliśmy we wrześniu. Siedmiomiesięczna Majka, trzyletni Dominik i czteroletni Kamil na podstawie decyzji sądu zostały odebrane matce i trafiły do rodziny zastępczej. Pani Julita jest na skraju załamania nerwowego i zaczyna brakować jej sił.

– Kiedy zamykam oczy i próbuję zasnąć, widzę swoje dzieci. Tak bardzo za nimi tęsknię. Wierzę w to, że los da mi szansę i moje skarby do mnie wrócą. Wiem, gdzie popełniłam błędy i staram się je naprawić. Przykro mi, kiedy czytam komentarze w internecie na swój temat. To piszą ludzie, którzy mnie nie znają. Krzywdzą, zamiast pomóc. Nie wiedzą, co czuje matka, której odebrano ukochane dzieci. Wiem, że moje pociechy są pod dobrą opieką i nic im nie brakuje, ale to ja powinnam je wychowywać. Jestem szczęśliwa, kiedy odwiedzam swoje skarby i mogę się z nimi bawić, jednak z trudem powstrzymuję napływające do oczu łzy. Dzieci za mną tęsknią i chciałyby wrócić do swojego domu. Zrobię wszystko, żeby tak się właśnie stało.

Złe warunki mieszkaniowe oraz bezradność w sprawach opiekuńczo-wychowawczych to główne powody odebrania dzieci 26-letniej mieszkance wsi Karbowizna. Cały czas kobieta liczy na wsparcie innych.

– Po publikacji artykułu w państwa gazecie odezwało się do mnie kilka osób, które obiecały pomoc – przyznaje Julita Pędraszewska.

– Zadzwonił m. in. mężczyzna, który zaoferował wykonanie remontu. Zgodnie z umową przyjechał na miejsce, by wymierzyć okna i drzwi. W czasie wizyty stwierdził, że dom jest w złym stanie technicznym i wymaga pilnej interwencji. Obiecał, że zajmie się wszystkim i liczę, że dotrzyma słowa. Odwiedziła mnie także pani adwokat z Bydgoszczy, która na co dzień zajmuje się podobnymi sprawami. Cały czas jesteśmy w kontakcie telefonicznym. Wierzę, że dzięki jej działaniom odzyskam swoje dzieci. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które zechciały mi pomóc. Dziękuję za przekazane ubranka, zabawki i wiele innych rzeczy.

Czy historia pani Julity będzie miała szczęśliwe zakończenie? Jaką decyzję w tej sprawie podejmie sąd? Wszystko okaże się w najbliższym czasie. Jednocześnie informujemy, iż w dalszym ciągu osoby zainteresowane pomocą proszone są o bezpośredni kontakt z mamą dzieci pod numerem telefonu: 573 268 390.
 

Tekst i fot. 
Adam Wojtalewicz

Reklama

Czy sąd odda dzieci? komentarze opinie

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-11-02 17:32:31

    Tatuś dzieci wrócił zza granicy pewnie kupe kasy zarobił to i remont teraz pójdzie raz dwa..

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 20:38:21

    Przecież ona jest upośledzona,samą sobą nie potrafi się zająć,dobrze,że zabrali te dzieci to chociaż mają normalny dom,a nie brud, smród i ubustwo,dzieci chce tylko po to żeby mieć dochód

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 21:25:13

    Ona chodzi w ciąży znów... 4 dziecko. Stać na picie i na wszystko inne a na godne życie dla dzieci nie było jej stać.? Masakra.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 22:35:19

    to nie sztuka zrobić remont tylko jak ona utrzyma porządek ład i czystość jak do tej pory tego niue robiła?! ona nie zna co to żyć w czystości. mizna nie mieć mebli a zyc w czystości. w artykule z gfazety wypowiada się ze jest bliska zakamania nerwowego po tych zdjeciach bie widać że cierpi a ten artykuł to nieźle prasa koloryzuje. kochająca matka dba i zamartwia sue od momentu poczecia a ona wielce zmartwiona dopiero jak sąd zabrał do domu dziecka!! co to za załamanie nerwowe jak na fb geba usmiechnieta od ucha do ucha! czego ona te dzueci moze nauczyć pustych słów?! jsk by je kochala to nie dopuściła do sytuacji zabrania do domu dziecka!!!! winny sie tlumaczy! szanowna julito ludzue oisza prawdę a ty jesteś dobrze manipulujesz myslisz ze wezmiesz sad na litość! nosisz w sobie 4 dziecko a dopiero obudziłaś się i dowiedziałaś gdzie zrobiłaś błędy! jesteś uposledzona psychiczne a dzueci sprowadzasz na świat! zdrowy człowiek powinienem wiedzieć a od kiedy zalamanie nerwowe to usmiechnieta moda dla te go nieroba. jak bys miała po kolei to bys o tym wiedziała jak cie zostawil a teraz zachecasz go zeby z Tobą wiecej dzieci splodzil

  • Gość123 - niezalogowany 2018-11-03 04:08:33

    Mamy 21 wiek telefony że słownikami A Ty robisz takie literówki. Masakra

  • Gość - niezalogowany 2018-11-03 09:01:24

    To,ze ktoś niepełnosprawny umysłowo,niedyskwalifikuje go jako rodzica.Dziewczyma sama mówi,ze oczekuje pomocy,bo doskonale wie ze sobie nie radzi.Dla niektórych osob zabranie komuś dziecka to rozwiązanie problemu,a to właśnie chodzi o to,żeby pokazać jej jak ma żyć,wychowywać dzieci i radzić sobie życiowo.Moze nikt jej nie nauczył sprzątać,gotować czy zarządzać pieniędzmi,chyba żyjemy w takim kraju,gdzie instytucje pomocy publicznej dysponują takimi osobami,które powinny trzymać piecze nad taka rodziną,a nie tylko doprowadzić do odebrania dzieci.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-03 09:08:26

    Sytuację pani Julity komentują tzw. dobrze poukładane, normalne. Łatwo im przychodzi krytyka osoby pani Julity. Natomiast z pomocą dla pani Julity kompletnie im nie wychodzi pomimo posiadania wiedzy, że jest ona upośledzona. Nie widzą w jej niepełnosprawności problemu ani potrzeby zainteresowania się pomocą. Tylko prostak czerpie przyjemność z kopania słabszego. Ale cóż taka mamy edukację i takie wychowanie owocujące w znieczulicę ale przynajmniej katolickie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-03 09:09:17

    Sytuację pani Julity komentują tzw. dobrze poukładane, normalne. Łatwo im przychodzi krytyka osoby pani Julity. Natomiast z pomocą dla pani Julity kompletnie im nie wychodzi pomimo posiadania wiedzy, że jest ona upośledzona. Nie widzą w jej niepełnosprawności problemu ani potrzeby zainteresowania się pomocą. Tylko prostak czerpie przyjemność z kopania słabszego. Ale cóż taka mamy edukację i takie wychowanie owocujące w znieczulicę ale przynajmniej katolickie.

  • Agnieszka - niezalogowany 2018-11-03 12:29:24

    Aj krytyka to wam idzie łatwo a sami pewnie jeszcze gorsze

  • Gość222 - niezalogowany 2018-11-03 12:35:45

    Zgłoś sie do programu nasz Nowy dom

  • Gość - niezalogowany 2018-11-03 16:58:44

    Niech zakasają rękawy wezmą sie za prace itp.a nie oglądają się na kogoś... Każdy który decyduje się na rodzine to jest świadomy ze musi myśleć o utrzmaniu rodziny.Jak nie ojciec to matka pracuje...anie oskarżanie opieki społecznej,rodziny,sędziny,kuratorów itd..kobieto weś sie za siebie... obudz się.Napisz wszystkim co już zrobiłaś.? A Niesiedz założonymi rękoma i nieoczekuj manny z nieba....

  • Gość - niezalogowany 2018-11-03 17:26:08

    Może byście pomogli a nie krytyka żal mi dzieci jak i matki proszę wziąści się w garść i pokazać na co panią stać

  • Gość - niezalogowany 2018-11-03 22:06:44

    Trzeba pomoc a nie krytykowac....

  • Gość - niezalogowany 2018-11-03 23:23:07

    odczep sie literówek. całe życie ludzie będą dawać? z resztą ona nie jest jedna na tym świecie. ojciec albo ojcowie nuech zakasaja rękawki. to co juz prawdy nie mozna napisać! są takiw rodziny ze nikt nie pracuje jeszcze kredyt na dom sie za 500plus spłaca bo jak to się mówi Państwo bogate to niech daje. tylko zeby gmina dawala te słynne dziadowy to Ci co pracuja płacą podatki. leń siedzi ludziom kolo d... o dzieci sie dba nie wtedy jak zabiorą ale od poczęcia! a jak Ci literfowki przeszkadzają to niech Ci Julita przetłumaczy pewnie ja lepiej zrozumiesz niz to co czytasz. przykre ze dzieci zabrane ale mize lepiej bi ina je krzywdzi tym ze sprowadza na świat ladne dzieci ale co na start upośledzenie sama jest chora ale na fejsie smiga jsk ta lala! do pewnych spraw chora a do innych niepioadna.! ty ktosiu od literówek zacznij zbawić świat nie zaleznie od tego który jest wiek.

  • gość 2018-11-04 12:11:40

    i bardzo dobrze napisane..co tam literówki prawda w oczy kole !!!!!!!!....biedne dzieci??? teraz to chociaż wiedzą co to woda i mydło,poświęcanie im trochę uwagi i czasu.A nieroby do roboty!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 22:40:53

    wczoraj widziano ja z Tym jarusiem ksk kupowala Tyskie. pewnie pić sie chciało?! to osiba chora ale i cwana. na fb orosi o pomoc.! kpina! jest w kolejnej ciąży a piwo pije widac jak dba o niemarodzine dziecko! zabrac te maleństwo po porodzie zaprawic zeby wuecej nis rodzila i lać po golej dupie zeby usiasc nie mogła kolejny rok! dobra manipulatorka!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 22:48:43

    ktosiu od literówek zaprowadz julitke do ginekologa bo piwa w rogowie umie kupowac to i umie pic i nuacz ją środki antykoncepcyjne przyjmowac żeby nie zachodzila w niechciane ciążę bo lubi pic piwa a po piwach jest pijana i dupa sprzedana nawet nie wie kiedy zaszla w ciążę.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 09:42:49

    Poco kogoś opisujeta jak sami pewnie jesteście nie lepsi pomówić kogoś to jest bardzo łatwo a potem sprostować jest trudno

  • Gościii - niezalogowany 2018-11-05 22:37:10

    Ludzie macie rację.! Co tak płaczę za dziećmi bo,, nie widzi swoich skarbów,,??? ,w rogowie kupowała 4 tyskie z tym swoim Jarusiem. Bezczelność. Chcę pomocy a pieniądze wydaje na alkohol? Na to ja stać? I FAKTYCZNIE JEST W CIĄŻY!!! Na moje oko 6-7 miesiąc. Ludzie co za matka.... Tak bardzo cierpi po utracie dzieci.??? Brak mi słów. Jak można być tak p.... Ona nie jest chora ona jest PRZEBIEGŁA, ludzie dom na darmo będą remontować, piece i meble jej oddawać a na piwo miała?? Będąc w ciąży?? Tak płaczę ze z uśmiechem ja ludzie widzą? Taryfa zajrzdza! Nie bądźcie głupi!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 23:14:48

    Wy k-wa baran sami jesteście sami alkoholikami a u kogoś widzita . Bysita sie w stydzili kogoś obgadywać jak sami pewnie jesteście nie wporzontku

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 23:22:46

    Wy k-wa barany bysita sie wstydzili Kogoś obgadywać Pewnie sami jesteście alkoholikami A kogoś Obgadujecie sami pewnie nie j esteście W porządku

  • Gość - niezalogowany 2018-11-05 23:31:00

    Nie martw się Dziewczyno Dasz rade Dendzie Dobre Nie przejmu j się co te barany Wypisuja

  • Gość - niezalogowany 2018-11-06 06:41:04

    O, widzę że i sama zainteresowana zaczęła komentować. Ludzie mają 100% racji że jej się nie należy pomoc, jest manipulantką straszna. To nie jest prawdą że nikt jej nie chciał pomóc żeby dzieci nie zabrali, było trochę takich ludzi, a jak ona się odwdzięczyła? Narobiła im tylko problemów. Cała Julita. Uważam że dzieci nie powinny do niej wrócić, pod żadnym pozorem.

  • Rozbawiona - niezalogowany 2018-11-06 10:23:17

    Haha. Też zauważyłam że Julita zaczęła komentować i sama siebie pocieszać. Ciekawe tylko czy opieka stanie na wysokości zadania i odbierze jej to następne biedne dzieciątko zaraz po porodzie czy znów będą czekać tak długo.

  • Mgr.sztyc - niezalogowany 2018-11-07 21:20:51

    Ty rozbawiona zaj mij się sobom A nie kimś Baranie Byś się wstydziła

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 23:47:36

    Julito, zabrano Ci dzieci, zebys mogla stanac na nogi i sie ogarnac, a nie prowadzic wojne za pomoca gazety. Troche pracy nad soba nikomu jeszcze nie zaszkodzilo. Jezeli poprawia sie warunki w domu i Twoje zaangazowanie, nie w walke, a w lad i porzadek to jestem w 100% pewna, ze dzieciaki wroca. Niestety manipulacja nie pomoze Ci w niczym, tylko ciezka i wytrwala praca. Powodzenia.

  • Gość ueirpwuduwptuq - niezalogowany 2018-11-09 21:37:50

    Też tak uważam. Zajmij się domem, skorzystaj z pomocy jaka ci oferują zwłaszcza przy zagospodarowaniu finansami! . A dzieci ci oddadzą. A nie jeździsz z tym swoim Jarusiem i piwa kupujesz!,!!! WSTYDŹ SIĘ! I ZA ROBOTĘ SIĘ WEŹ BO I KOLEJNE DZIECKO BĘDĄ MUSIELI CI ODEBRAĆ.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-12 15:49:08

    Tak bardzo zrozpaczona A tylko pieprzenie jej w głowie nadal

  • gość 2018-11-14 20:36:51

    Od razu widać, ze to co jest w artykule to nie są wypowiedzi tej Pani. Wypowiada się pod postami i to na 100% nie takim językiem.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-15 22:04:09

    to prawda to nie p. julita pisze tylko ktos inny. tylko czemu zawsze ukazuje się zapytanie Czy ktos ma .... ?! szanowny ktosiu dla czego prosicie żeby ktoś oddal skoro ma cos niepotrzebne a kupic to nie laska najpierw gmina dawała ogromne kwoty na remont to nie laska było go wykonać? kasa darmo przychodzi drzwiami i oknami a tu tylko prośby zrby ludzie dali? ciekawe za co lydzie maja sobie kupic zeby julita kasy nie wydała! te dzieci dostaly jyz pieniądze a ze ona i jej lowelas wydali na taxi i tyskie to teraz po prosbie do ludzi?! wstyd! gdzie jest szanowny tatuś? robi sie coraz zimniej a ona o okna żebra wstyd?!!!! chyba biedna ta zagranica ze on tylko tyskie z nią kupują a na okna i lodówke nie zarobił bo mi sie wydaje ze wyłonił !się z kryjówki bo sprawa przycichla!!!! ham jakich mało

  • Gośćkasia - niezalogowany 2018-11-16 17:41:09

    Dobrze napisane !!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-18 22:32:11

    julitko jak bys dbala o dzieci i o dom to by Ci ich nie odebrali!!! na alkohol cie stać tylko na dom juz nie!!! robisz z siebie pośmiewisko ja bym Ci nic nie dała!!! jedynie co moglsbys ode mnie dostać to po dobrym batem po golej dupie zebys juz nigdy dzueci na świat sprowadziła!!!! te twoje wypociny ktore wypisujesz to 1 i 2 klasa szkoły podstawowej sie kłania ktorej nie ukonczylas !!!! z ciebie powinni zrobic paczkę i w kosmos wysłać!!! dzieci panstwo zabralo to i pieniazki tez to tylko na tyskie zostało?? weź się za robotę przestań zebrac????!!!!! nie powinnaś nuc id ludzi dostac!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-18 22:52:44

    a pozatym to juz nie pani wujt tylko pan Wójt. dziewczynko obudz sie dostałaś na remont i inne rzeczy tylko przechulalas. zastanów się czy dzieci nie powonny zostac tazm gdzie je umieszczono tam zyja tak jak na to zasluguje kazde dziecko! ty sama jesteś jak dziecko tylko we mgle!!!! nie wystarczy kochac dzieci miłością i tyskim ich nie wychowasz! przynisisz im wstyd i rodzinie!!!! jal bys była dobrą matka to nikt by Ci nic złego nie zarzucił bez wztydna jesteś powonnas skulic ogon i dac zyc dzieciom! ty jestes chora jeszcze te pretensje do ludzi!! jak ktos ma problem to najpierw idzie do twojej matki i ojca!!! szczerze ale ty nie powinnaś mieć przy sobie zadnego dziecka!!! daruj sobie te pisanie bo nie piszesz na fb krzty prawdy zajmij się swoim leczeniem. ty jestes patologią spojrz w lustro nie wciagaj w nia dzieci nie krzywdz ich wiecej a meble okna i piec niech ci kupi jarus jsl go tak kochasz wrocil z zagranicy!!! chyba ze ta zagranica to Huta!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-21 11:04:20

    Bardzo trafny ostatni wpis to intrygantka jakich mało ludzie stworzyć jej mają warunki lepsze?chyba tylko po to aby mogło tam zaglądać więcej panów z wyższych sfer A to już sąsiedzi nie wystarczają????ha ha

  • Gość - niezalogowany 2018-11-21 11:46:57

    Ale który z jej sąsiadów jest na tyle zdesperowany żeby sobie ulżyć z jej pomocą??? MASAKRA !!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-23 12:23:46

    A ta transmisja???? żenada brzmi jak by była Pani Julita po spaleniu hahahaha A może jeszcze odrobinę rozumu by chciała? masakra!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-26 18:49:34

    *Potrzebuję prezent dla mnie na święta i nowy telewizor *........myślałam że jebnę

  • Gość - niezalogowany 2018-11-27 22:51:52

    i jeszcze chce nowy telefon! telefon jest potrzebny zeby dzieci wróciły chce kurtkę na zimę! szkoda że nie prosi o majty ?! tego nie chce. porownujr się do kobiety z reportażu z magazynu expresu reporterów! julito zejdz na ziemię! ta kobieta jest czysta zadbsna a co nsjeazniejsze o córkę dbała widziałaś chyba nie ten reportaż. lustra nie masz i okulary ci potrzrbne moze masz jakieś różowe okulary które Cie upiekszaja i pokazuja cie jako idealną matkę!!! ty mała kpino ty bezwstydna kolorowa małpo zawrzyj swój dziub i nie komentuj sytuacji swoich dzieci bo ty i ten twój lowelas jesteście winni!!! kurte niech ci jarus kupi i telefon bo go podobno kochasz?! tylko on chyba cie nie kocha!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 17:19:03

    I jak wróciły dzieci do domku?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-16 22:11:36

    Mają rację ci co piszą żeby dzieci jej nie oddawać,niech sama siedzi w tym chlewie co go stworzyła, nie umie się nawet umyć i te dzieci biedne też wody nie znały,teraz żyją jak należy,a ona chyba nie chce dobra tych dzieci,bo chce ich do domu tylko po to żeby mieć za co żyć,pani Adwokat niech się nie fatyguje i nie pomaga,bo tym zrobi krzywdę dzieciom,żeby pomóc komuś trzeba mieć odpowiednie informacje na jej temat.Niech idzie do pracy i zarobi na swoje potrzeby tak jak wszyscy normalni ludzie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 15:58:58

    A co wam do tego zarodniki piepszine wy nie umiecie pomogaci no maciek supe z kamienia szaty jedne moje dzieci i zrobię dla nich wszystko odzyskamy ich

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 23:21:11

    julita jezyk polski zna jak Kali umieć pisać julita umiec zemścić julita umieć robić błędy julita tu sie nie wsciekac bo to szkodzić na urodę julita ty nie szarpać sobie nerwów julitra chemię srodki czystości to ty kupic w sklepie julita ty pieniądze zarobić sama bo opieka juz julita nie dawać. w koncu opieka zmadrzec ze nic julicie nie dac. to język polski julita ona być inteligentna w zemscie to julita iść po raz pierwszy do praca i zarobić na marzenia

  • Gość - niezalogowany 2018-12-17 23:26:08

    to chyba julita szuka pracy dla budowlanca bo budowlaniec chyba pracy nie szuka bo jak ktos szuka to znajduje a potem spływa wyplata na konto na zakupy po co dziadowac po ludziach zeby dali niech przyszły Mąż głowa rodziny zapewni żywność i inne rzeczy

  • Gość - niezalogowany 2018-12-18 15:28:14

    Okazcie komuś serce j da święta wiec mieście serce i wejście się za pomaganie a nie za obrabianie duży komuś i niszczenia godności i opinie na którą pracuje bo ja wszystko biegam i za łatwiej będzie nie tak wy piszecie i wymyślacue imię i o której mowa mezu

  • Gość - niezalogowany 2018-12-18 22:03:25

    julitka wez sie lepiej za robotę. święta swoją drogą moglas być dobra matką nie tylko teraz jaj ci dzieci zabrali moglas myśleć zamin biedne maleństwa na swiat sprowadzilas. wez zaszyj sie w czarną dziurę i nie wychodz z niej. ty nic sama nie umiesz no poza dziadowaniem! ludzie ci prwade piszą widac cie prawda o te głupie oczka zabolala! na ślub i wesele tez będziesz dziadowac??? ty mała kpino za robotę się weź!!! zobacz jak to jest przepracować jeden dzień. do tej pory cale zycie na koszt państwa zyjesz niech ci jarus komfort zycia zapewn!!! ty taka sama jestes jak ten jarus dziki seks i chlanie wam w głowach a potem lament ze dzieci zabrane!!! jeszcze nie badz taka pewna ze dzieci odzyskasz tak się o dzueci martwisz ze ze slubu sie cieszysz!!! do czeczenni cir powinni wyslac pod ostrzal snajpera za robotę się weź. na ciebie popatrzeć to szlak mnie trafia!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-18 22:45:09

    a co ma do powiedzenia jarus ze zabrali dzieci?! chyba tyle ze na tyskie zabraklo kasy. julita dostawiłaś z gminy darmowe pieniądze a ze przechlalas je z jarusiem to mozr niech tersz on sie wykarze co potrafi! bo jak na razie to zeszyl sie gdzies ! szczerze ale ty nie powinnaś mieć ani jednego dziecka! . gmina sąd zabraly dzieci to i kasy brak! ty nie zdajesz sobie sprawy co to jest praca i wychowanie dzieci! jak bys miala troche pojecia to sytuacja zabrania dzieci nigdy nie miala by miejsca! a ten wykorzystywacz z huty to nie wyrzyty ogier bo z calego serca ale jak on mial by triche ole ju w glowie to nie zrobil by Ci zadnego dziecka nie polozyl sie do lozka z osobą chorą psychicznie. julito taka jest prawda dlatego nie wierze ze wezmiesz z nim ślub i odzyskasz dzieci! sad nie odda dzieci ze wzgledu na nad chodzace święta dzieci zostały zabrane we wrzesniu a ty dalej zebrasz.

  • GośćRomek - niezalogowany 2018-12-19 22:01:41

    Weście się brudasy za robote!!! Każdy ma swoje wydatki a nie będzie sponsorował nierobigów. Wstyd dla rodziny !!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-19 23:30:27

    Romek masz chłopie racje. popietam Cię. jedynie na co ludzie mogliby się złożyć to bilet w kosmos w jedną stronę!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-19 23:31:41

    Romek masz chłopie racje. popietam Cię. jedynie na co ludzie mogliby się złożyć to bilet w kosmos w jedną stronę!!!!

  • Gość matka 328 - niezalogowany 2019-01-11 13:44:07

    Prosisz o pomoc? Wytłumacz dlaczego zabrano ci dzieci? Bo było brudno? Bo dzieci bawiły się przy pietach od papierochow? Bo ojciec był pijany i nigdzie nie pracował? Dzieci smierdzialy! Zachwile rodzisz! Zachwile będzie kolejne dziecko ktorym nie będziesz potrafiła się zająć! Ono też będzie musiało trafić do rodziny zastępczej! Wstydź się prosić o pomoc w tej sytuacji ! Przy takich dochodach jakie ty miałaś! Wstydź się dziewczyno twoje dzieci zabrali po tym jak rok czasu dawali ci szansę na zmianę sytuacji a ty nie zrobiłaś nic! Nie tylko ty jesteś biedna i potrzebująca! Dlaczego twoja siostra potrafiła skończyć szkole, iść do pracy? A ty? Piwo wolała pić i nowego faceta szukać! A jarus czemu nie pracuje? Nie może zarobić? Na remont domu? WSTYDŹ SIĘ!

  • Gość mamuśka.... Pffff - niezalogowany 2019-01-15 00:54:09

    No i nic dziwnego że ci dzieci zabrano.... PRAWDZIWY DRAMAT Z TOBĄ.

Dodajesz jako: |