:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  10°C bezchmurnie

GAP i Lech najlepsi

Piłka nożna, najlepsi - zdjęcie, fotografia

W sobotę 27 stycznia w Kowalkach rywalizowały lokalne, juniorskie drużyny piłkarskie. W dwóch grupach wiekowych triumfowały ekipy Lecha Rypin i GAP-u Pasja.

Wśród drużyn z rocznika 2007 zwyciężyli młodzi Lechici, którzy wygrali 2:1 ze Skrwilnem i 3:1 z GAP-em Pasja Kowalki.

– To już trzeci turniej drużyny żaków Lecha Rypin, a drugi turniej orlików w styczniu – mówi Jarosław Sochacki. – Jest dobry element przygotowań do rundy wiosennej. Czekają nas jeszcze turnieje w Żurominie i Skrwilnie.

Rywalizacją rocznika 2009 (i młodsi) na swoją korzyść rozstrzygnęła pierwsza ekipa GAP-u Pasja Kowalki. Drugi był Lech, trzecią lokatę zajęło Skrwilno, a na czwartym miejscu uplasował się drugi zespół GAP-u.

– Myślę, że podołaliśmy pod względem organizacyjnym – mówi Tomasz Wysocki z klubu GAP Pasja Kowalki. – Cieszą także wyniki naszych zawodników, widać duży postęp. Zaczęliśmy trenować stosunkowo niedawno. W lato chłopcy rywalizowali z Lechem i wtedy byli dla nich tłem. Tymczasem teraz także przegrali, ale tylko 1:3 i to po równej walce. Wciąż brakuje nam ogrania, ale od września dzieciaki będą rywalizować już w rozgrywkach ligowych, tak jak Lech i Skrwilno. Ostatni rok musieliśmy poświęcić na przygotowanie. Chcieliśmy zobaczyć, jak nasz klub zafunkcjonuje.

(ToB)

fot. nadesłane


GAP i Lech najlepsi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się