:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C słabe opady deszczu

Kabarety wracają do Skrwilna

Wydarzenia lokalne, Kabarety wracają Skrwilna - zdjęcie, fotografia

W sobotę 3 marca w Skrwilnie już po raz ósmy zostanie zorganizowany Wieczór Kabaretowy. Tym razem wystąpią: Jurki oraz Marcin Daniec.

W poprzednich latach w Skrwilnie występowali m.in. artyści z grupy Smile, Łowcy. B, kabarety: Młodych Panów, K2 i Paranienormalni. 
– Pomysł pojawił się już kilka lat temu, gdy byłem na wieczorze kabaretowym w Brodnicy w hali MOSiR-u – tłumaczył na łamach naszego tygodnika wójt Dariusz Kolczyński. – Patrząc na tamten obiekt i wyobrażając sobie halę, który wówczas była dopiero budowana pomyślałem, że trzeba spróbować i to od samego początku. Chodziło o to, żeby mieszkańcy mogli spędzić w tym obiekcie trochę czasu w miłej atmosferze i przy niezłej ofercie kulturalnej. Impreza od początku miała być biletowana, ale w takim wymiarze finansowym, który nie byłby barierą dla mieszkańców.

W tym roku Skrwilno odwiedzą artyści z kabaretu Jurki oraz Marcin Daniec. Impreza już 3 marca od 19.00 w hali sportowej w Skrwilnie. Bilety kosztują 55 zł i będą do nabycia od poniedziałku 15 stycznia w kasie Urzędu Gminy Skrwilno przy ul. Rypińskiej 7. Liczba miejsc ograniczona. 
 

(ToB)
fot.  (Marcin Daniec) Ja Fryta from Strzegom (Marcin Daniec udostępnione przez Dudek1337) [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons

Kabarety wracają do Skrwilna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się