:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  10°C bezchmurnie

Karnawałowo u seniorów

Karnawał to czas radości i dobrej zabawy. Blisko 80 seniorów bawiło się na balu zorganizowanym przez Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Rypina

– Mimo podeszłego wieku nasi członkowie potrafią się dobrze bawić – mówi przewodnicząca Jadwiga Dąbrowska. – Najważniejsza jest pogoda ducha, która pomaga pokonywać wiele codziennych trudności. Tego typu spotkania pozwalają na chwilę zapomnieć o troskach i kłopotach. Taniec przy dobrej muzyce i w gronie przyjaznych osób jest również lekarstwem na nasze dolegliwości zdrowotne. Ruch jest wskazany w każdym wieku, zamiast spędzać czas przed telewizorem warto dołączyć do grona aktywnych seniorów.

Tradycyjnie już oprawę muzyczną tego niezapomnianego wieczoru zapewnił niezawodny zespół Liberta z Rypina. Nie dziwi więc fakt, że parkiet szybko zapełnił się parami pląsającymi w rytm największych tanecznych przebojów. W przerwie między tańcami był czas na rozmowy i degustacje własnych dań. W sobotniej zabawie uczestniczyli również przyjezdni.

– Przyjechałam potańczyć i posiedzieć w miłym towarzystwie – opowiada seniorka z Golubia-Dobrzynia. – W tygodniu mam pod opieką wnuczkę, więc dzisiejsza impreza jest dla mnie odskocznią od codziennych obowiązków.

Zabawa trwała do późnych godzin nocnych, a goście opuszczali salę w doskonałych nastrojach.

Tekst i fot. 
Adam Wojtalewicz

Karnawałowo u seniorów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się