:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C słabe opady deszczu

Konkurs „Superelewacja”

Porady, Konkurs „Superelewacja” - zdjęcie, fotografia

Podobnie jak w latach ubiegłych ratusz zaprasza mieszkańców miasta do udziału w kolejnej edycji konkursu „Superelewacja”. Celem zabawy jest wyłonienie najładniej wyremontowanych i odnowionych elewacji budynków na terenie miasta.

Do konkursu można zgłosić elewacje budynków (co najmniej 15-letnich) wyremontowanych lub zmodernizowanych w okresie ostatnich dwóch lat od terminu składania zgłoszenia. Właściciele najładniejszych fasad otrzymają nagrody pieniężne. Pierwsze miejsce to nagroda w wysokości 8.000 zł, za drugie miejsce przewidziano nagrodę w wysokości 4.500 zł, natomiast trzecie miejsce to 2.500 zł.

Zgłoszenie do konkursu należy dostarczyć do Urzędu Miasta Rypin (ul. Warszawska 40) do dnia 15 maja br. Zgłoszenie powinno zawierać deklarację o przystąpieniu do konkursu, zgodę właściciela budynku i jeśli to możliwe zdjęcia budynku sprzed remontu.

Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela Marek Kiedrowski z Wydziału Infrastruktury i Inwestycji Urzędu Miasta Rypin pod numerem telefonu 54 280 96 34. Oficjalne wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas tegorocznych Dni Rypina.
 

(red)
fot. UM Rypin

Konkurs „Superelewacja” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się