:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  10°C bezchmurnie

Lech Rypin zagrał w Nowy Rok

Piłka nożna, Rypin zagrał - zdjęcie, fotografia

W niedzielę 1 stycznia na bocznym boisku stadionu MOSiR pierwszy mecz w nowym roku rozegrali seniorzy i oldboye Lecha Rypin.

Spotkanie rozpoczęło się w samo południe. Mimo mroźnej aury, frekwencja dopisała i obu ekipom udało się skompletować wyjściowe składy. Wśród seniorów zagrali m.in. Piotr Buchalski, Radosław Fodrowski, Martyn Trędewicz, Szymon Moszczyński czy Mateusz Szymborski, a w drużynie oldboyów na placu gry pojawił się choćby były prezes Zbigniew Ardanowski. 

– Mecz seniorów z oldboyami to długoletnia tradycja naszego klubu – mówi Ardanowski.  – Oczywiście wynik nie był najważniejszy. Chodziło o to, żeby na sportowo i w dobrych humorach wejść w nowy rok. 

Ostateczne po zaciętym boju mecz zakończył się remisem 8:8. Seniorzy wrócą do rozgrywek ligowych w marcu. Teraz drużynę czekają przygotowania i seria meczów sparingowych. Klub rozgląda się za wzmocnieniami.
 

(ToB), fot. nadesłane

Lech Rypin zagrał w Nowy Rok komentarze opinie

  • gość 2018-01-10 18:31:40

    Nowy Rok chyba panie "redaktorze"

  • gość 2018-01-10 18:34:03

    Czy w języku polskim jest stwerdzenie " pojawił się choćby były prezes Zbigniew Ardanowski"?

  • Gość - niezalogowany 2018-01-11 10:47:01

    1 Stycznia przypadał w poniedzialek...

Dodajesz jako: Zaloguj się