:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  10°C bezchmurnie

Marcin Pankowski i Pako na podium Eliminacji Wojewódzkich do XVIII Kynologicznych Mistrzostw Policji

Rypiński przewodnik psa policyjnego wraz ze swoim podopiecznym zdobyli III miejsce podczas Eliminacji Wojewódzkich do XVIII Kynologicznych Mistrzostw Policji. W zawodach wzięło udział 9 przewodników z województwa kujawsko-pomorskiego

W dniach 2-3 sierpnia 2018 roku w Bydgoszczy na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” odbyły się Eliminacje Wojewódzkie do XVIII Kynologicznych Mistrzostw Polski. W zawodach, wśród przewodników i ich psów z województwa kujawsko-pomorskiego, wziął również udział asp. szt. Marcin Pankowski oraz jego pies „Pako” z Komendy Powiatowej Policji w Rypinie.

– Eliminacje wojewódzkie obejmowały następujące konkurencje: test wiedzy; sprawdzian praktycznych umiejętności udzielania pomocy poszkodowanym; praca węchowa; ogólne posłuszeństwo oraz pokonywanie przeszkód terenowych; pościg bez kagańca za osobą z odrzuceniem przedmiotu, czołowym atakiem pozoranta na psa i obrona przewodnika oraz przeszukanie terenu w celu odnalezienia ukrytej osoby – mówi asp. Dorota Rupińska z KPP Rypin.

Rypiński przewodnik asp. szt. Marcin Pankowski oraz jego pies „Pako” zajęli wysokie III miejsce. Lepszymi okazali się policjanci z Tucholi i Brodnicy i ci przewodnicy będą reprezentować Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy na finałach Kynologicznych Mistrzostw Policji organizowanych w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach już we wrześniu br. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 

(ak), fot. KPP Rypin

Marcin Pankowski i Pako na podium Eliminacji Wojewódzkich do XVIII Kynologicznych Mistrzostw Policji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się