:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  10°C bezchmurnie

Polonez, a potem dobra zabawa w Nadrożu

W sobotni wieczór 10 lutego tradycyjnym polonezem rozpoczęła się studniówka uczniów z Zespołu Szkół nr 4 w Nadrożu. Bal zorganizowano w Domu Weselnym „Sikorka”

Młodzież powitała dyrektor szkoły Anna Banasiak. – Zaczynając naukę w naszej szkole, byliście jeszcze dziećmi, a dzisiaj stoicie tutaj jako ludzie dorośli, bo przecież matura i studniówka to pierwszy zwiastun dorosłości. Za chwilę będziecie podejmować ważne decyzje dotyczące dalszej nauki, wyboru pracy, własnego życia. Pojawią się dylematy, które są nieodłącznym elementem dorosłości. Przed wami jeden z najważniejszych egzaminów w życiu. Z całego serca życzę wam powodzenia na maturze, a waszym rodzicom satysfakcji z efektów rodzicielskiego trudu włożonego w wasze wychowanie. Dzisiaj jesteście wyjątkowo eleganccy z osobami towarzyszącymi u boku. Niech magia studniówkowej nocy pozostanie w was na całe życie.
 

Więcej w papierowym wydaniu CRY

Tekst i fot. 
Adam Wojtalewicz

 

Polonez, a potem dobra zabawa w Nadrożu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się