:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  10°C słabe opady deszczu

Powstaną nowe miejsca rekreacji

Inwestycje, Powstaną miejsca rekreacji - zdjęcie, fotografia

Mieszkańcy Balina, Sadłowa i Kowalk będą mogli wkrótce korzystać z siłowni zewnętrznych. Władze gminy Rypin pozyskały dofinansowanie na budowę miejsc rekreacji i wypoczynku.

W czwartek 1 marca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu władze gminy Rypin podpisały umowy na realizację projektów w ramach wsparcia z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie. Przewidziane zadania mają na celu poprawę infrastruktury publicznej oraz jakości życia mieszkańców na obszarze Stowarzyszenia LGD Gmin Dobrzyńskich Region Północ.

Na budowę ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjno-wypoczynkowej w Balinie uzyskano wsparcie w kwocie 127.109 zł, co stanowi  63,63% planowanych kosztów kwalifikowanych. Kolejnym przewidzianym do realizacji zadaniem jest budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych w Balinie, Kowalkach i Sadłowie. Wysokość wsparcia w tym przypadku wynosi 48.975 zł i stanowi 63,63% planowanych kosztów kwalifikowanych.
 

Adam Wojtalewicz
fot. nadesłane

Powstaną nowe miejsca rekreacji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się