:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi Rypin!

Wydarzenia lokalne, Prezydent Andrzej odwiedzi Rypin! - zdjęcie, fotografia
Tygodnik CRY 08/11/2019 11:26

Prezydent RP Andrzej Duda będzie w poniedziałek wspólnie z mieszkańcami Rypina świętował dzień 11 listopada.

W dniu 11 listopada br. (poniedziałek), w 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w naszym mieście gościł będzie Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. W programie przewidziane jest uroczyste nadanie nazwy i odsłonięcie tablicy Skweru 100-lecia Odzyskania Niepodległości (przy ul. Powstania Styczniowego) (o godz. 19.25) oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z okazji Narodowego Święta Niepodległości (plac przy ul. Nowy Rynek - godz. 19.45).

Podczas wizyty nie zabraknie również wystąpienia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, spotkania z uczestnikami śpiewanek. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do udziału w tych wyjątkowych i historycznych dla naszego miasta uroczystościach.

(ak), fot. Jakub Szymczuk/KPRP

Reklama

Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi Rypin! komentarze opinie

  • gość 2019-11-08 12:37:06

    mozecie byc dumni z wizyty człowieka,który łamie Konstytucje,odebrał emeryture swojemu koledze!!!!

  • Suweren - niezalogowany 2019-11-08 13:59:43

    Ciekawe jak będzie śpiewał.... hmmm ? Pewnie jak prezes będzie żądał :D

  • gość 2019-11-08 14:34:28

    A chodniki przy kościele będą skończone ? :)

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 07:41:55

    Sami złosliwcy piszą, pewnie cieszylibyscie się z odwiedzin Komorowskiego, przywiózłby wam orła z czekolady i zaśpiewał hymn Unii.....

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 07:57:10

    Może nowy zakład pracy panie burmistrzu, będzie w rypinku a nie tylko socjalne zasiłki dla marginesu społecznego ha ha

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 07:58:26

    A może będzie Pan prezydent oglądał psi par

  • gość 2019-11-09 08:14:32

    Prezydent RP jest wybrany przez Naród i o cały Naród musi dbać. Nie może być niczyim parobkiem, bez wyjątku. Nie może być tak, jak już bywało, że po wyborze składa meldunek "panie prezesie melduję wykonanie zadania". Jego "prezesem" jest jedynie KONSTYTUCJA R.P. JAKO RZECZ ŚWIĘTA.

  • Antek - niezalogowany 2019-11-09 09:06:33

    Co za bzdury wypisują Ci " Goście " brak dla nich " politowania " czuby.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 09:14:45

    Piszą zwolennicy złodziei wermachtowych z Pośmiewiska Obywatelskiego.Jakby bol szlachcic z pod żyrandola przyjechał do Rypina to jego zwolennicy przyszykowali mu ośmiorniczki i rozłożyli czerwony dywan przed nim.Głębokie pokłony by mu składali.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 10:01:16

    Żadna partia nie jest dobra liczy się tylko posada i kasa a nie ludzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 11:25:44

    Moze) Pan Prezydent zwiedzi upadly Rotr za jego czasow razem z ardanowskim

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 12:28:23

    Brawo Rypin. Chociaż nie jestem mieszkańcem tego fajnego miasteczka ale moje korzenie rodzinne wywodzą się z wioski Kotowy i jestem dumny z tego Będę napewno bo jestem dumny że mamy prezydenta dla którego patriotyzm i odwaga mówienia o tym to priorytet -

  • gość 2019-11-09 15:18:17

    czy skwery to muszą mieć nazwy ?

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 15:50:31

    Jeżeli jesteście anty PiS. To powiedzcie co PO zrobiło za swojej kadencji ? Jak dla mnie to jedno wielkie gow...nic więcej..aaa udało im się jedynie Amber gold

  • Gość - niezalogowany 2019-11-09 18:51:12

    No i prywatyzacja kamienic w Warszawie ....

  • Gość rypinianka - niezalogowany 2019-11-10 00:35:06

    No prezydent w rypinie! To jest dopiero cos! Znowu bedzie mowil o tym ze rypin od zarania byl zawsze kolebka patriotyzmu i że to tu mieszkają prawdziwi Polacy. Ludzie to lykna. A że Pan prezydent łamie konstytucję to nic takiego. Bo co to takiego jest konstytucja? Obieca ludziom kolejne 500 za oddanie głosu na niego w wyborach.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-10 09:02:54

    Won z długopisem!!!! Niestety dla ludzi popierających Dudę i PIS nie ma lekarstwa. Przynosicie wstyd Polsce. Afery PO przy tych x PiSu to małe piwo!! Pisiory mają rozmach. 2Wieze. Skoki, get back, afery korupcyjne. KRYSTALICZNY BANAS,zadłużanie państwa poprzez rozdawnictwo nierobom pieniędzy.!!! A CZY BURMISTRZ PRZYGOTOWAL DUDZIE KLECZNIK?

  • Js - niezalogowany 2019-11-10 09:15:42

    A kto powiedział że jak jestem anty pis to jestem za po ? Właśnie takie jest myślenie elektoratu prezesika... pis po jedno zło.

  • gość 2019-11-10 11:44:53

    Pan prezydent najprawdopodobniej będzie pierwszym prezydentem który stanie przed Trybunałem Stanu za bycie lokajem i kukłą prezesa.Musi odpowiedzieć za pomoc prezesowi za opanowanie i zdewastowanie Trybunału Stanu i Sądów i nie przestrzeganiu prawa amnestionując obecnego szefa ABW Kamińskiego i wyklętych którzy mają na rękach śmierć setek ludzi pomordowanych i spalonych wsi nie czekając na wyroki i decyzje sądów Wyznaczając w najdłuższym terminie pierwsze posiedzenie Sejmu aby dać prezesowi czas na przekupienie senatorów.Powołał na marszałka seniora Macierewicza który odpowiadał za rozwalenie polskiego wywiadu i kontrwywiadu narażając życie polskich agentów.Dogorywająca jego komisja wydała miliony i nic nie wyjaśniła wydano ponad 100 milionów na odszkodowania dla rodzin ofiar katastrofy Smoleńskiej Donosił Trampowi że większość sędziów w Polsce to komuniści któremu nawet nie podano krzesła podczas podpisywania umów z Trampem musiał to robić prawie na kolanach

  • Gość - niezalogowany 2019-11-12 13:21:03

    Wszyscy zdrajcy piszący źle o prezydencie Dudzie niech lepiej napiszą co dobrego zrobił dla ludzi Komorowski. Komorowskiemu to daleko do Dudy z : patriotyzmem, wiarą z radami dla ludzi w bliskim kontakcie z ludżmi.Więcej można napisać co zrobił źle: przywłaszczenie OFE , doradzanie ludziom bez pracy aby brali kredyty a za pracą wyjeżdżali za granicę. A przeciwników politycznych zwłaszcza z PISu okładali sztachetami.Jest też sprawa Smoleńska aby wszystkie ciała z tej tragegi wrzucić do jednego doła.Wstyd.

Dodajesz jako: |