Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Punkt Skrwy, Błachewicz bohaterem [zdjęcia]

Piłka nożna, Punkt Skrwy Błachewicz bohaterem [zdjęcia] - zdjęcie, fotografia
Tygodnik CRY 25/10/2019 15:16

Remis 3:3 wywieziony z trudnego terenu należy uznać za dobry wynik piłkarzy ze Skrwilna. Szczególnie w spotkaniu z Wichrem Wielgie błysnął Szymon Błachewicz, który ustrzelił hat-tricka.

Co z pewnością cieszy kibiców z powiatu rypińskiego, a więc i Czytelników CRY, bieżący sezon A-klasy jest lepszy niż poprzedni dla naszych ekip. Świetnie poczyna sobie Grot Kowalki, o tym w tekście poniżej. Dobrze prezentuje się także Skrwa Skrwilno, która cierpliwie ciuła punkty. Po ostatni była w Teodorowie, gdzie mierzyła się z Wichrem Wielgie.

Trzeba powiedzieć, że to rywale od początku mieli inicjatywę, nasz zespół nastawiony był na kontry, ale były to groźne akcje. W kilku sytuacjach rywali ratował ich bramkarz. Niestety po 23 minutach przegrywaliśmy 0:1, zawodnik gospodarzy przelobował naszego bramkarze. Jeszcze w pierwszej połowie wyrównał Szymon Błachewicz, ale do przerwy przegrywaliśmy 1:2.

Drugą połowę lepiej rozpoczął Wicher, który po godzinie gry prowadził już 3:1. Na szczęście Skrwa nie zwątpiła w możliwość wywalczenia lepszego wyniku. Najpierw Błachewicz strzelił gola kontaktowego na 2:3.Gdy wydawało się, że rywal zgarnie komplet punktów, nasz napastnik trafił do siatki Wichra po raz trzeci, ustalając wynik na 3:3.

Dzięki temu wynikowi Skrwa ma na koncie 17 punktów i zajmuje piątą lokatę w tabeli grupy II włocławskiej A-klasy. Warto dodać, że do prowadzącej dwójki Skrwa traci jedynie dwa „oczka”. A w najbliższej kolejce derby powiatu rypińskiego, Skrwa podejmować będzie Grot Kowalki. Relację przeczytacie oczywiście w kolejnym CRY.