:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  10°C bezchmurnie

Seniorzy na zabawie

Ostatni czas upłynął seniorom z Rypina i okolic pod znakiem zabaw. Jak przystało na karnawał nie zabrakło kolorowych masek i wieczorowych kreacji

W czwartek 1 lutego na wspólnej imprezie spotkali się członkowie klubu seniora „Wrzosy” . Czas gościom umilała kapela Sami Swoi. Wszystkim dopisywał humor, a parkiet wypełniony był przez cały czas trwania zabawy.

– Traktuję taniec jako formę rehabilitacji – przyznaje Wincenty Wach. – Wolę spędzać swój czas wolny  z bliskimi na zabawie, niż marnować go przed telewizorem.

– Człowiek trochę potańczy i od razu czuje się lepiej. Uwielbiam aktywnie spędzać czas, dlatego mocno angażuję się  w bieżącą działalność naszego klubu. Będąc członkinią mogę rozwijać swoje zainteresowania i zdolności – opowiada Bożena Guzowska.

Tymczasem  w sobotę 3 lutego bawili się seniorzy z klubu „Srebrny Włos”. Jak na prawdziwy bal karnawałowy przystało nie obyło się bez kolorowych strojów. Szaleństwo na parkiecie trwało nieprzerwanie do godziny 22. 

– Wśród uczestników dzisiejszej zabawy mamy gości ze Skrwilna, Przywitowa  i Golubia-Dobrzynia – mówi przewodnicząca Urszula Karwicka. – Bal karnawałowy jest dla nas kolejną szansą, by spotkać się, porozmawiać i bawić się z przyjaciółmi. To ważne, by takie imprezy były organizowane, bo stają się okazją do wyjścia z domu i integracji. Cieszy mnie fakt, że z każdym rokiem przybywa nam nowych członków. Zachęcamy wszystkich seniorów do aktywności i już dziś zapraszam na zabawę, która odbędzie się 13 lutego.

Tekst i fot. 
Adam Wojtalewicz

Seniorzy na zabawie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się