:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



Śmiertelny wypadek w Półwiesku Małym

Wypadki, Śmiertelny wypadek Półwiesku Małym - zdjęcie, fotografia
Tygodnik CRY 25/03/2019 11:56

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w miniony piątek 22 marca o godzinie 20.40 w Półwiesku Małym

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 54-letni kierowca opla astry na prostym odcinku drogi najechał na leżącego na prawym pasie jezdni mężczyznę, którym był 34-letni mieszkaniec powiatu rypińskiego. W wyniku doznanych obrażeń 34-latek poniósł śmierć na miejscu. Kierowca opla był trzeźwy.

Czynności na miejscu zdarzenia podjęli policjanci wydziału kryminalnego pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Rypinie.  Auto biorące udział w zdarzeniu zostało zabezpieczone na parkingu strzeżonym. Funkcjonariusze pracować będą nad odtworzeniem przebiegu zdarzenia i wyjaśnieniem przyczyn tego wypadku.  

Źródło: KPP Rypin

fot. ilustracyjne

Reklama

Śmiertelny wypadek w Półwiesku Małym komentarze opinie

  • gość 2019-03-25 13:55:24

    Leżał na drodze????

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 17:26:50

    Leżał pijany -dodajmy...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 18:06:00

    Pijany czy trzeźwy, ale CZŁOWIEK!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 20:34:49

    Czlowiek ale jak lezal.bylo ciemno to jak ten biedny kierowca mogl go zauwazyc.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 21:57:22

    Tak tylko, że tam stały samochody na awaryjnych światłach i tych samochodów też kierowca nie widział wyminol je i z impetem wjechał w tego czlowieka

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 23:11:11

    Nie osądzajcie innych bo sami niewiecie w jakiej sytuacji się znajdziecie... Trzeba współczuć i jednemu i drugiemu...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-26 06:49:31

    Nie! Alkoholik to nie człowiek! Żadnej litości! Nigdy!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-26 07:08:02

    Nie rozumiem ludzi którzy zamiast mowic o wypadku, że był on straszny i nastąpiła wielką tragedia, to oni interesują się tylko tym kto był tym człowiekiem, czy był pijany czy trzeźwy. Zastanówcie się czasem, naprawdę .
    Rodzinie zmarłego i kierowcy można tylko współczuć.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-26 08:11:45

    Alkoholik nie alkoholik dębilu to też człowiek ty kurwa imbecylu pierdolony postaw się w tej sytuacji

  • Czesław - niezalogowany 2019-03-26 09:56:07

    Może spać mu się chciało?

  • gość 2019-03-26 10:12:12

    Zginął syn brat wujek .... dla rodziny osoba bardzo kochana , nie tylko dla rodziny ...

  • gość 2019-03-26 10:13:12

    Zginął syn brat ... kochany człowiek

  • Gość - niezalogowany 2019-03-26 10:47:59

    Sam jesteś alkoholik bydlak

  • Gość - niezalogowany 2019-03-26 10:53:11

    Jak ktoś niema serca niej nie komntuje

  • Gość - niezalogowany 2019-03-26 11:10:46

    Jeśli to prawda że samochody stały na światłach awaryjnych, a kierowcy zamiast podnieś człowieka, lub choćby przesunąć go na pobocze, gapili się na niego, lub co gorsza robili sobie zdjęcia, to jest porażka!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-26 11:23:36

    Te osoby z tych samochodów sciagali go z drogi jedna osoba ma hala do tego kierowcy ale ten twierdzi że nic nie widział. Wyrwał im z rąk tego biednego czlowieka

  • Gość - niezalogowany 2019-03-27 08:58:15

    Wyrwał z rąk? To dziwne że zginęła jedna osoba A nikt więcej nie ucierpiał skoro próbowano to ściągnąć. Samochód stał podobno też na długich światłach może kierowca został osłabiony. Zresztą nie byliśmy tam nie widzieliśmy więc teraz nie osadzajmy. Jest to tragedia dla dwóch rodzin. Rodziny zmarłego i rodziny kierowcy.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-27 10:31:14

    Tam na tej drodze chodzi mnóstwo nieoswietlonych osób pod wpływem alkoholu, ciężko kogokolwiek zobaczyć tym bardziej gdy z naprzeciwka jedzie samochód

  • Gość - niezalogowany 2019-03-27 14:56:48

    Moim zdaniem wina kierowcy jezeli widac stojace samochody to juz moznabylo domyslec sie ze cos sie stalo lub ktos potrzebuje pomocy a nie jechac na oslep ...Bo kto wie mogl przezyc jeszcze ten czlowiek a jednak ktos odebral mu zycie tak mlodemu czlowiekowi

  • Gość - niezalogowany 2019-03-28 00:31:47

    Zginoł dobry, uczynny człowiek, jest wiele przyczyn przez które mogło nie dojść do tego wypadku, nie nam oceniać kto jest winny od tego jest sąd i mam nadzieję, że wyda sprawiedliwy wyrok. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłego [*]

  • Rudy - niezalogowany 2019-03-29 00:58:49

    Po części winna jest władza, ta droga uczęszczają również dzieci idące do i ze szkoły, chodnik powinien być lata temu ale oczywiście lepiej położyć 500m asfaltu na jakimś zadupiu niż zapewnić pieszym i rowerzystom bezpieczna drogę. Nie ma znaczenia czy był pod wpływem czy nie, mógł się zle poczuć, mógł mieć zawal, mógł się przewrócić ze 100 innych powodów ale gdyby przewrócił się na chodniku czy nawet na nim zasnął nie byłoby takiej tragedii. Ta gmina to jedna wielka porażka, idziesz z dzieckiem do ośrodka, czekasz w kolejce, wchodzi corka jednej z Pan tam pracujących i jej kolejka nie dotyczy, o tym nikt nie mówi, ale o człowieku, któr zginął pod kołami auta i był pod wpływem huczy cała gmina. Ludzie to świnie a mieszkańcy tej gminy są wręcz przykładem tego. Zamiast współczuć, pomoc jakoś tej rodzinie wola obgadać, opluć a w niedziele ze złożonymi dłońmi do komunii idą.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-29 07:07:25

    Nie można napisać że wina kierowcy nikt nie ma obowiązku zatrzymać się widząc auto na drodze ktoś napisał że nie widział auta ... gdyby nie widział nie ominąłby a w nie uderzył ... osoby ściągały leżącego z drogi... na to potrzeba chwili... sekund aby czloweieka przemieścić..... I jak ściągały skoro zaginął leżący a nikt inny nie mam obrażeń ???? A może ten co niby sciszgalz z drogi najpierw potrącił go...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-29 10:11:20

    Dlaczego nikt nie ściągnął tego człowieka prędzej skoro stały aż dwa samochody????? Może jakby ktoś to przesunął bardziej na pobocze to by żył????? Nie piszcie że alkoholik taki czy taki szacunek należy się każdemu człowiekowi niezależnie czy to alkoholik bezdomny czy cpun!!!!!!!

  • X - niezalogowany 2019-03-29 22:49:51

    Jeśli jesteś kierowcą i widzisz samochody na awaryjnych, to jest normalne, że zwalniasz, a nawet się zatrzymujesz; może ktoś potrzebuje właśnie Twojej pomocy.
    Wydarzyła się tragedia, ale to dla ludzi jest tylko i wyłącznie temat tabu, aby plotkować. "LUDZIE" komentujące to napewno osoby, które znały tego człowieka. Zamiast życzyć współczucia i zapamiętać jakim był zmarły niepotrzebnie wnikają w to, czy był pijany, czy nie.. Każdy mógłby tam być!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-29 23:35:40

    Ten kierowca to jakiś zwykły dzban bez muzgu i wyobraźni nawet nie zwolnił strach po drogach chodzić jak sa tacy kierowcy

  • gość 2019-04-16 18:05:52

    Z Półwieska na plebankię musiałby być tunel a nie chodnik ,ta tragedia nie nauczyła ich nic dalej piją i jeżdżą po pijaku.Kierowcy na ten odcinek drogi bardzo uważajcie

  • gość 2019-04-17 15:46:03

    TYLKO CZEKAĆ NA KOLEJNĄ TRAGEDIĘ...... PIJAŃSTWO ODBIERA IM ROZUM!

  • gość 2019-06-27 10:02:31

    Mam ważne informacje dla rodziny osób poszkodowanych. 736 948 695