:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  10°C bezchmurnie

Szlachetna inicjatywa burmistrza

W sobotni wieczór 3 lutego w Domu Weselnym „Sikorka” został zorganizowany Charytatywny Bal Burmistrza. Dochód z tegorocznej akcji trafi na rozwój Dziecięco-Młodzieżowej Grupy Estradowej

Wśród gości byli m.in. samorządowcy, przedsiębiorcy, dyrektorzy i pracownicy różnych instytucji. Wszystkich serdecznie powitał gospodarz balu – burmistrz  Paweł Grzybowski. 

– To dla nas ogromny honor, że zaszczycili nas Państwo swoją obecnością – mówił burmistrz Grzybowski. – Przygotowaliśmy wiele atrakcji, ale spotykamy się także w szczytnym celu.

W tym roku dochód z licytacji trafi na rzecz Dziecięco-Młodzieżowej Grupy Estradowej. 

– Są to niebywałe talenty, młodzież zdobywa laury w kraju i za granicą – tłumaczył burmistrz. – Rok temu zbieraliśmy środki na windę dla pani Teresy Góral i dzięki Państwa wsparciu, ten cel udało się zrealizować. To bal charytatywny, ale mam nadzieję, że nie zabraknie dobrej zabawy i humoru.
Później scena należała już do młodych tancerzy, którzy przygotowali bogaty repertuar, z latynoską sambą w roli głównej. Na co dzień grupę wspiera nie tylko miasto, ale także rypińskie Stowarzyszenie „Inicjatywa”. 

– Rozpowszechnianie kultury, prezentacja dorobku artystycznego na terenie całej Polski i poza jej granicami to doskonała promocja naszego miasta, powiatu i województwa – mówił Konrad Tęgowski z Dziecięco-Młodzieżowej Grupy Estradowej.

– Z kolei dla nas to kulturalna polisa na życie – dodała Zuzanna Wiśniewska.  – Dziękujemy panu burmistrzowi i radzie miasta za życzliwość i wsparcie okazywane naszej grupie.

Podczas balu odbyła się loteria fantowa oraz licytacje: tortu przekazanego przez cukiernię Pati, anioła od Karoliny Meler, koszulki AZS Olsztyn oraz lotu balonem, ufundowanego przez Grupę Hi-Fly oraz Urząd Miasta Rypin. Zabawa trwała do białego rana, a uświetnił ją zespół muzyczny Picador z Włocławka. 
 

Tekst i fot.
Tomasz Błaszkiewicz


Szlachetna inicjatywa burmistrza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się