:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C słabe opady deszczu

Tragedia w Czumsku Dużym. Zwęglone ciało w mieszkaniu

Dzisiaj rano doszło do pożaru budynku mieszkalnego w Czumsku Dużym (gm. Rogowo). Strażacy wydobyli z płomieni zwęglone ciało mężczyzny.

Tuż przed godziną 8.00 do komendy Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie wpłynęło zgłoszenie o palącym się budynku mieszkalnym w Czumsku Dużym. Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali palące się pomieszczenie mieszkalne w budynku jednorodzinnym, a dymem objęte były pozostałe pomieszczenia włączenie z poddaszem.

Właścicielka wraz z lokatorami na miejscu poinformowała, że wewnątrz może znajdować się jedna osoba, konkretnie mężczyzna.

- Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia ratownicy w sprzęcie OUO z linią wężową weszli do wnętrza budynku. Z uwagi na podejrzenie przedostania się ognia przez elementy więźby dachowej na pomieszczenie mieszkalne poddasza działania były prowadzone przez dwie roty jednocześnie, w dwóch pomieszczeniach. Z pomieszczenia na parterze ratownicy wydobyli zwęglone ciało mężczyzny - podaje KP PSP Rypin.

Równocześnie prowadzono oddymianie pomieszczeń i przeszukiwanie budynku. W celu sprawdzenia czy ogień nie przedostał się na dach, rozstawiono podnośnik i ratownicy odkręcili blachę, zdejmując ją na ziemię wraz z wełną mineralną.

Przy pomocy kamery termowizyjnej dokonano dodatkowych pomiarów. Po przekazaniu miejsca zdarzenia właścicielowi działania zostały zakończone, a na miejscu pozostała policja prowadząca dalsze czynności.

W działaniach brały udział zastępy OSP Rogowo, Skrwilno, Sadłowo oraz 5 samochodów z KP PSP w Rypinie.

(ak), fot. KP PSP Rypin

Tragedia w Czumsku Dużym. Zwęglone ciało w mieszkaniu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się