:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  10°C słabe opady deszczu

Wygraj bilety na kabarety!

Wydarzenia lokalne, Wygraj bilety kabarety! - zdjęcie, fotografia

Już w sobotę 3 marca w hali sportowej w Skrwilnie wystąpi kabaret Jurki oraz Marcin Daniec.

Cały czas można nabywać bilety na imprezę. Natomiast dzięki nam można wygrać podwójne zaproszenie. Wystarczy wziąć udział w konkursie. Impreza odbędzie się w hali przy ul. Bieżuńskiej 16 w Skrwilnie, początek o godz. 19.00. Bilety na VIII Wieczór Kabaretowy są do nabycia w kasie Urzędu Gminy w Skrwilnie przy ul. Rypińskiej 7 w cenie 55 zł za wejściówkę. Ilość miejsc jest ograniczona. Ale możecie też pójść na występy całkowicie za darmo.

Tylko u nas do wygrania dwa podwójne zaproszenia na kabarety. Wystarczy wysłać do nas e-mail ze swoimi danymi i numerem telefonu na adres: a.korpalski@wpr.info.pl. W temacie prosimy wpisać hasło „KONKURS”. Na e-maile czekamy do jutra (27.02.2018) do godz. 12.00. Wejściówki będą do odebrania w dniu imprezy przy wejściu na salę. Tygodnik CRY jest patronem medialnym wydarzenia, a organizatorem VIII Wieczoru Kabaretowego Urząd Gminy w Skrwilnie.

Tekst (ak)

fot: fot.  (Marcin Daniec) Ja Fryta from Strzegom (Marcin Daniec udostępnione przez Dudek1337) [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons

Wygraj bilety na kabarety! komentarze opinie

  • Piotr - niezalogowany 2018-02-28 11:07:38

    Prosimy o informację - kiedy można spodziewać się wyników konkursu?    Admin: Ze zwyciężcami skontaktowaliśmy się już za pośrednictwem maila. Pozdrawiamy!

Dodajesz jako: Zaloguj się